„Błyskotliwy pokaz magii”

„Proszę przyjąć najserdeczniejsze podziękowania za błyskotliwy pokaz magii, którym zechciał Pan uatrakcyjnić mikołajkowe spotkanie pani Jolanty Kwaśniewskiej z dziećmi w dniu 8 grudnia br. Dzięki Pańskiemu niekwestionowalnemu talentowi mali goście Pałacu Prezydenckiego mieli okazję przeżyć coś niezwykłego, co zapadnie im w pamięć na długi czas. Wspaniały kontakt z młodą publicznością oraz Pański profesjonalizm sprawiły, że był to wyjątkowy dzień dla ponad setki maluchów, które przyjechały do nas z całej Polski
Pokaz iluzji w Pana wykonaniu to niecodzienne widowisko, zapierające dech w piersiach. To właśnie za jego sprawą udało nam się stworzyć niepowtarzalny klimat dziecięcego święta. Goście pani prezydentowej opuszczali Pałac w bardzo radosnych nastrojach. Za pomoc w stworzeniu tak pogodnej i czarownej atmosfery raz jeszcze dziękuję.”

KANCELARIA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
Ewa M. Hunca, Dyrektor Biura do Spraw Społecznych, Kultury i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

„Wysoki poziom artystyczny i profesjonalizm”

„Jeszcze raz tą drogą chciałem podziękować Panu za wieczór iluzji, który poprowadził Pan w naszym salonie podczas prezentacji naszego najnowszego modelu Renault Laguna. Sprawnie przeprowadzone pokazy z wieloma trikami (szczególnie te z udziałem publiczności) bardzo się naszym klientom, którzy byli widownią, podobały. Również obecni na pokazie dziennikarze opisują w relacjach z naszej imprezy wysoki poziom artystyczny i profesjonalizm Pańskiego występu.”

Zdzisław Pożoga, Dyrektor Sprzedaży, Dealer Renault - Dzięciołowski

„Niepowtarzalny pokaz iluminacji”

„Pragnę serdecznie Panu podziękować za wspaniały i niepowtarzalny pokaz iluminacji, nasi klienci byli pod ogromnym wrażeniem i nie spodziewali się tak atrakcyjnych dni otwartych w Toyocie.”

Hubert Gamalczyk, Kierownik Działu Handlowego ASD Toyota

„Zaskakujący, zabawny, błyskotliwy”

„Wszyscy kochamy Harrego Pottera! Ale nawet nie marzyło nam się, że ktoś może go pobić. Czarodziej Nikodem tego dokonał. Zaskakujący, zabawny, błyskotliwy. To był prawdziwy wieczór magii.”

Rafał Maj, kierownik marketingu PROCAD Sp. z o.o.

„Uatrakcyjnienie czasu”

„Chcielibyśmy podziękować za występ i uatrakcyjnienie czasu wszystkim widzom, którzy mieli przyjemność oglądać Pana pokaz, szczególnie w imieniu dzieci, dla których stanowiło to nie lada atrakcję i dostarczyło im nowych wrażeń.”

Multikino

„Niegasnący uśmiech i elegancja w każdym calu”

„Każdy, kto zapragnie wzbogacić własne przedsięwzięcie elementami iluzji powinien skorzystać z usług Pana Nikodema Kujawy. Niezwykła rzetelność, elastyczność i profesjonalizm Pana Kujawy sprawiają, że jest on godnym zaufania partnerem, z którym współpraca jest prawdziwą przyjemnością. Niegasnący uśmiech i elegancja w każdym calu to atuty, dzięki którym potrafi zjednać sobie każdą publiczność a czarowne spektakle na długo pozostają w pamięci.”

Anna Karczmarz, agencja reklamowa mirwal ART

„Elastyczność, rzetelność”

„...najbardziej ujęły mnie w Pańskim warsztacie elastyczność (dostosowanie programu występów do zmieniających się potrzeb akcji), rzetelność (realizacja występu zgodnie z zadeklarowanym harmonogramem) i wyjątkowo dobry kontakt oraz interakcja z publicznością, ze wskazaniem na najmłodszych. Pozwolę sobie polecać Pańską osobę i umiejętności zaprzyjaźnionym Firmom i Instytucjom..”

Lidia Barc, Centrum Kreatywne Fair Play

„Świetna rozrywka”

„Jego występy to świetna rozrywka zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wykazał się dużymi umiejętnościami prestidigitatorskimi, dzięki którym potrafił zrównać sobie publiczność. Potwierdzam umiejętności tego zdolnego magika i polecam jego pokazy innym.”

Irena Grankowska, przewodnicząca Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Inowrocławiu

„To sztuka”

„Nietuzinkowość, stonowanie i artyzm to główne atuty towarzyszące pokazom Nikodema. Doceniam w nich kunszt pracy włożony w dopracowanie każdego z trików do perfekcji. Iluzja to gra złudzeń, ale w wykonaniu Nikodema Kujawy – to sztuka…”

Piotr Karcz, uczestnik szkolenia

„Niepowtarzalne widowisko”

„Pokazy były zaskakujące, spektakularne i dostosowane do potrzeb publiczności. Wpływ magii i tajemniczości podgrzewał atmosferę występu wprawiając widza w stan zdumienia, jednocześnie dostarczając wspaniałą rozrywkę. RCIE rekomenduje pokaz iluzji Nikodema Kujawy jako profesjonalne i niepowtarzalne widowisko prowadzone przez wspaniałego artystę oddanego swojej pasji.”

Kinga Kubska, dyrektor Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej w Bydgoszczy

Zadowolenie z występu wyraziły m.in.:

AVON

BASF

D-LINK

EMPIK

ELZAB

FIAT AUTO POLAND

FORTIS BANK

GRUNDFOS

FERRERO POLSKA

ING BANK ŚLĄSKI

MULTIKINO

NARODOWY BANK POLSKI

PKO BP

POLKOMTEL S.A.

PROCAD

SCHATTDECOR

ŚWIAT KSIĄŻKI

TOSHIBA

TOYOTA

TP S.A.

RENAULT POLSKA

VINPOL

WARTA

RABEN

TEUTONIA

TVN