Magiczne warsztaty

Gdy celem eventu firmowego jest integracja i team-building to zajęcia warsztatowe z iluzji nadają się do tego celu idealnie. Nauka magicznych umiejętności jest innowacyjnym sposobem na budowanie zaufania oraz wzmocnienie i integrację całego zespołu.

Grupa uczy się łatwych ale bardzo widowiskowych efektów magicznych, które później może pokazać swoim znajomym lub innym współpracownikom.

Zdobycie wiedzy z dziedziny iluzji pomaga pracownikom maksymalnie wykorzystać ich potencjał. Jest to swoisty ice-breaker dzięki któremu w bardzo prosty i szybki sposób można rozluźnić atmosferę i przejść od sztuczki magicznej do poważnych negocjacji biznesowych.

Do wykonania tych trików używane są przedmioty codziennego użytku. Możemy również dostarczyć specjalne rekwizyty (np. oznakowane logami produktu lub Twojej firmy).

Zajęcia warsztatowe mogą być przeprowadzone jako samodzielna atrakcja albo w połączeniu z wcześniejszym pokazem iluzji.

Czas trwania oraz poziom trudności dopasowywany jest indywidualnie do wieku i umiejętności uczestników zajęć.

„Sztuczki ze zgadywaniem liczby nauczyłem się w 5 minut. Gdy do sali weszła organizatorka spotkania to zapytałem ją, czy jeśli zgadnę liczbę jaką pomyśli to da mi zniżkę 20% na następne szkolenie. Nieświadoma zgodziła się a ja już chwilę potem cieszyłem się z udzielonego mi rabatu…”

Piotr Karcz, uczestnik szkolenia